• Záverečné skúšky

• Vyučovanie sa pre posledné ročníky učebných odborov (kaderník, fotograf, manikér – pedikér) v stredných školách končí 7. mája 2020. Dátum vystavenia vysvedčenia z posledného ročníka je 7. máj 2020.

Komisionálne skúšky za prvý polrok alebo za druhý polrok žiakov s individuálnym učebným plánom zrealizuje stredná škola pre žiakov, ktorí majú konať záverečnú skúšku do 7.mája 2020 dištančne alebo prezenčne.

Vysvedčenie posledného ročníka vydá stredná škola spolu s vysvedčením o záverečnej skúške najneskôr 30. júna 2020.

• Výzva "Zabi nudu!"

• Milí študenti a samozrejme aj učitelia, pripravili sme pre Vás výzvu "Zabi nudu!". Neváhajte a zapojte sa aj vy!

Viac o výzve sa dozviete na oficiálnej stránke výzvy alebo na stránke pani učiteľky Paulíkovej.

Tešíme sa na Vaše príspevky!