Šk. rok 2018/2019 Na stiahnutie Vystavenie dokladov o štúdiu Regionálna súťaž Moja story, tvoja story INTERBEAUTY Majstrovstvá SR Prednášky pre žiakov Dni nádeje Múzeum holokaustu Sereď 100.výročie ČSR BOYBAND Redakcia MY Žilinské noviy Frontinus Zrodila sa hviezda Olympiáda NEJ Olympiáda ANJ DOD 5.12.2018 Červené stužky Vianočná zbierka Mikuláš na škole Vianočná akadémia Výstava národovca Andreja Hlinku Budapešť

Budapešť

Dňa 19. decembra 2018 sme sa vybrali vychutnať si atmosféru vianočných trhov do Budapešti. V skorých ranných hodinách sme sa stretli na autobusovej stanici, kde na nás čakal autobus a niekoľkohodinová cesta. Približne o pol dvanástej sme dorazili do Tropikária, v ktorom sme mali možnosť obdivovať mnohé podmorské živočíchy, ako žraloky, rôzne druhy rýb, ale aj korytnačky či krokodíly. Po krátkom rozchode v nákupnom centre sme sa autobusom presunuli do centra mesta, kde si mnohí z nás pochutnali na trdelníku, vianočnom pečive, langoši či iných lahôdkach. Veríme, že každý z nás si odniesol  z Budapešti, okrem malého suveníru,  aj príjemný zážitok strávený so spolužiakmi v cudzom meste.

Mgr. Michaela Daňová

koordinátor Žiackej školskej rady