Šk. rok 2018/2019 Na stiahnutie Vystavenie dokladov o štúdiu Regionálna súťaž Moja story, tvoja story INTERBEAUTY Majstrovstvá SR Prednášky pre žiakov Dni nádeje Múzeum holokaustu Sereď 100.výročie ČSR BOYBAND Redakcia MY Žilinské noviy Frontinus Zrodila sa hviezda Olympiáda NEJ Olympiáda ANJ DOD 5.12.2018 Červené stužky Vianočná zbierka Mikuláš na škole Vianočná akadémia Výstava národovca Andreja Hlinku Budapešť

Vianočná akadémia

Ani tento rok sa nezaobišla naša škola bez vianočnej akadémie.

Rozhodli sme sa osloviť všetky triedy, aby prispeli do programu nejakým svojím číslom. Žiaci usilovne vymýšľali, s akým číslom by vystúpili na vianočnej akadémii. Po zhodnotení všetkých pre a proti sa jednotlivé triedy dohodli, čo predvedú a tak vznikol náš program:

1. Scénka Popoluška a pieseň od Petra Nagya - Vianoce Vianoce pripravila trieda I.A
  2. kvíz 5 vs 5 s vianočnou tematikou pripravila trieda III.C
  3. Workout pripravila Julka s kamarátmi z II.C
  4. Učiteľský kvíz pripravila trieda IV.A
  5. Hudobné číslo pripravili triedy I.C, II.C a chalani z Workoutu
  6. Vianočnú Foto stenu pripravila trieda II.A
  7. Učiteľský tanec

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili programu a prispeli k sviatočnej nálade. Ďakujeme žiačkam z II.N a I.N, ktoré pripravili Vianočný punč, vianočné koláče a hlavne pani profesorkám, ktoré sa rozhodli v programe vystúpiť tiež . Ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné kultúrne podujatie.