Šk. rok 2018/2019 Na stiahnutie Vystavenie dokladov o štúdiu Regionálna súťaž Moja story, tvoja story INTERBEAUTY Majstrovstvá SR Prednášky pre žiakov Dni nádeje Múzeum holokaustu Sereď 100.výročie ČSR BOYBAND Redakcia MY Žilinské noviy Frontinus Zrodila sa hviezda Olympiáda NEJ Olympiáda ANJ DOD 5.12.2018 Červené stužky Vianočná zbierka Mikuláš na škole

Vianočná zbierka

6.12.2018 sa na našej škole a mimo areálu školy  realizovala Vianočná zbierka pod záštitou UNICEF-u, kde príspevkom v sume 1€ sme mohli pomôcť deťom trpiacim podvýživou v Jemene a subsaharskej Afrike. Výnos tohtoročnej zbierky bude využitý na zabezpečenie nutrične hodnotnej stravy pre tieto deti.

Za finančný príspevok dostali darcovia od našich dobrovoľníčok z II.A triedy krásnu vianočnú pohľadnicu s obálkou."

"Vyzbierali sme 70, 22 Eur. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do zbierky zapojili a finančne prispeli. Osobitne ďakujeme žiačkam II.A triedy, za to, že boli ochotné napriek zime prechádzať Bytčicou a oslovovať ľudí.

Veríme, že výnos zbierky aspoň trochu pomôže deťom trpiacimi podvýživou v Jemene a Afrike."