• Mgr. Katarína Paulíková

• Niektoré odkazy na precvičenie vybraného učiva nemusia fungovať, nakoľko podpora Flash bola ukončená. V blízkej budúcnosti ich vytriedim.

Drahí študenti,

na našej škole vyučujem matematiku a informatiku, pôsobím vo funkcii koordinátora environmentálnej výchovy a v školskom roku 2020/2021 som triednou učiteľkou I.A triedy.

Na týchto stránkach nájdete dokumenty, články a odkazy k učivu, ktoré spolu preberáme na hodinách matematiky. V prípade, že ste neboli na hodine matematiky, môžete sa preberané učivo doučiť z pohodlia domova. Pomôže vám k tomu táto stránka. Okrem matematiky sa dozviete informácie o enviroakciách prebiehajúcich sa našej škole na podstránke  "Eko okienko".

Vyberte si odkaz podľa triedy, ktorú navštevujete a na nej nájdite požadované učivo.

Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok prípadne námetov na ekologické akcie a aktivity.

Email: paulikova@sszaby.sk

Miestnosť: kabinet číslo 206, prvé poschodie pri učebni VT1.