• Zatvorenie prevádzok

• Od 20.9.2021 do 1.10.2021 budú prevádzky Kaderníctvo, Kozmetika, Manikúra – pedikúra, Foto pre verejnosť zatvorené. Ďakujeme za pochopenie.

• School Steps

• V rámci Európskeho týždňa mobility Vás chceme motivovať k pohybu na čerstvom vzduchu a preto sme pripravili súťaž School Step. Trieda, ktorá nachodí, nabicykluje najviac km na žiaka, vyhráva pizzu. Najlepší chodec-cyklista školy bude taktiež odmenený. Začíname 16. 9. 2021.

Neváhajte a pridajte sa k nám!

Viac o súťaži

• Online ZOOM stretnutia s ISICom

• O čom budeme hovoriť?:
            -          Prečo sa oplatí mať ISIC
            -          Čo robiť, keď preukaz zatiaľ nemáte
            -          Ako a prečo predĺžiť jeho platnosť.

Časy a linky online prezentácii v septembri nájdete tu:

Tešíme sa na Vás!

• Zbierka školských pomôcok

• Veľká vďaka všetkým našim študentom a učiteľom, ktorí sa zapojili do zbierky školských pomôcok a podporili chudobné deti, aby mohli chodiť do školy pripravené. Pomôcky skončili v tých správnych rukách, boli odovzdané Diecéznej charite v Žiline.

• Informácie pre zákazníkov prevádzok

• Od 7.9.2021  sú prevádzky  Kaderníctvo, Kozmetika, Manikúra – pedikúra, Foto sprístupnené len objednaným zákazníkom.

Aktuálne informácie a cenníky

Podmienky vstupu:

1. Do budovy školy môžu vstúpiť podľa režimu „OTP“ – iba osoby
            • plne zaočkované
            • testované s negatívnym výsledkom testu na COVID – 19

PCR                                     72 hod. od odberu

Antigénový test                    48 hod. od odberu

• ktoré preukázateľne prekonali ochorenie COVID – 19 pred 180 dňami.
            1. Vstup a pobyt vo vnútorných priestoroch je umožnený len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami.
            2. Zákazníci pri vstupe do budovy školy  :
            • sa preukazujú potvrdením o očkovaní, potvrdením o prekonaní COVID – 19 alebo negatívnym výsledkom testu na COVID – 19 a to v papierovej alebo elektronickej forme. Tieto potvrdenia je možné nahradiť digitálnym COVID preukazom EÚ;
            • vypisujú „ Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“;
            • pri príchode sa zapisujú a pri odchode z budovy školy odpisujú v „Knihe návštev“.

Objednávky na tel. č. :

KOZMETIKA, MANIKÚRA a PEDIKÚRA, FOTO                                        5006424 kl. 12

KADERNÍCTVO                                                                                                  5006424 kl. 15