• Workshop so spoločnosťou GlobalLogic

• Pozývame všetkých žiakov 2.-4. ročníka na praktický workshop so spoločnosťou GlobalLogic na tému "Čo sa skrýva za vývojom produktu?", ktorý sa uskutoční  1. júna 2021 od 14:30 do 16:30 na platforme ZOOM.

Na čo sa môžu tešiť?

Budú mať možnosť vyskúšať si prácu v Scrum tíme a zažiť skutočné IT. Ochutnajú nástrahy, ktoré vývoj produktu ponúka a zažijú agilné prostredie.   Workshop bude interaktívny a očakáva sa aj ich zapojenie.

Kto sa im bude venovať?

Janka Petríková - projektová manažérka, ktorá po vyštudovaní Stavebnej fakulty našla uplatnenie v IT svete.

Aďa Štefanová - Scrum masterka, ktorá zároveň zastrešuje rolu SQA v GlobalLogic Slovakia.

Soňa Šišmišová - zabezpečuje kvalitu procesov na projekte a tiež sa ujala aj pozície Scrum Master(ky).

Marika Šagiová - vytvára automatizované testy, ktoré zabezpečujú požadovanú kvalitu produktov pre amerického zákazníka v oblasti marketingu.

Zdenka Kováč - manuálna testerka, ktorá pomáha udržiavať vysokú kvalitu produktu a s veľkou chuťou sa púšťa aj do automatizovaného testingu.

Dalibor Hajči - v GlobalLogic Slovakia zabezpečuje rozvoj zamestnancov a prevedie vás celým workshopom.

Prihlasovanie - http://dotazniky.itakademia.sk/index.php/218476?lang=sk (prihlasovacie údaje na webinár zašleme len prihláseným žiakom na emailovú adresu, ktorú uvedú do prihlášky najneskôr deň pred konaním aktivity).